Aktywna przerwa – piłka nożna

8 stycznia odbyło się wręczenie nagród za turniej międzyklasowy w piłce nożnej, który odbywał się na przełomie listopada oraz grudnia 🏆🏆⚽⚽. Zacięta rywalizacja, wspaniałe emocje jak i świetna zabawa. Tak można podsumować zmagania uczniów jak i uczennic, które miały miejsce na przerwach między lekcjami. Za co zostali nagrodzeni pucharami, medalami jak i statuetkami indywidualnymi, ufundowanych z budżetu Rady Rodziców, za co dziękujmy oraz dla Pani Dyrektor za wręczenie nagród.

W kategorii dziewcząt tabela uplasowała się następująco.
1 miejsce Klasa VII/VIII🥇
2 miejsce klasa VI🥈
3 miejsce klasa V🥉
4 miejsce klasa IV🏅
👑 Król strzelców Julia Sikora klasa VIII
🥅 Najlepszy bramkarz Paulina Adamczyk klasa V
🔥 Odkrycie turnieju Julia Gomułka klasa IV

Natomiast w kategorii chłopców tabela wyglądała następująco.
1 miejsce Klasa VII/VIII🥇
2 miejsce klasa VI🥈
3 miejsce klasa V🥉
4 miejsce klasa IV🏅
👑 Król strzelców Bartłomiej Gajewski
🥅 Najlepszy bramkarz Karol Nowak
🔥 Odkrycie Turnieju Filip Krupa

Dla wszystkich należą się wielkie brawa za dostarczenie emocji, ale przede wszystkim aktywnemu spędzaniu przerw między lekcjami 🏆👏👏

 

Piotr Gała