Zabawa Andrzejkowa

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

28 listopada Samorząd Uczniowski przygotował wróżby andrzejkowe dla wszystkich uczniów.

W tym dniu sala gimnastyczna została zamieniona w "Salę Wróżb". Organizatorzy przemienili się w prawdziwe Wróżbitki i Wróżbitów. Niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość, wróżyły również ze szklanej kuli oraz magicznych serc.Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.
Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych:)