Obchody 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kochana POLSKO 🇵🇱
Z okazji Twojego święta życzymy Ci kolejnych lat w pokoju i wolności, aby już nigdy nie trzeba było walczyć o Twoją niepodległość, bądź wzorem ładu, porządku i dobrobytu, miejscem życia i szczęścia...

Na 101 urodziny dedykujemy Ci Polsko słowa Marka Grechuty:
"(...) Bo wolność - to nie cel, lecz szansa, by
Spełnić najpiękniejsze sny, marzenia.
Wolność - to ta najjaśniejsza z gwiazd
Promyk słońca w gęsty las, nadzieja..."

Dziękujemy członkom pocztu sztandarowego w składzie: chorąży Piotr Grabowski oraz asyście Wiktoria Podgórska i Magdalena Chabierska za udział w uroczystości Manifestacji Patriotycznej w dniu dzisiejszym.

Podziękowania składamy również Mikołajowi Zaporowskiemu za reprezentowanie Szkoły w szeregach Orkiestry Dętej z Rokitna.