Powiatowe zawody w piłkę ręczną dziewcząt

W dniu 26.04.2018 w hali OSiR-u w Zawierciu uczennice naszej szkoły wzięły udział w zawodach powiatowych w piłce ręcznej. Kwalifikacje do tego turnieju dziewczęta uzyskały w eliminacjach gminnych, w których okazały się najlepsze. Po bardzo emocjonujących meczach wywalczyły dziś wysokie III miejsce!

Naszą szkołę dzielnie reprezentowały: Patrycja Adamus, Wiktoria Pasek, Karolina Piętak, Kinga Szarek, Wanesa Wyrwisz (klasa 7 SP), Katarzyna Pałka (klasa 2 Gimnazjum) oraz Martyna Gąsior, Angelika Partyka i Aleksandra Piętak (klasa 3 Gimnazjum). Wszystkim szczypiornistkom serdecznie gratuluję świetnego wyniku i ambitnej sportowej postawy podczas całych zawodów. BRAWO DZIEWCZYNY, JESTEM Z WAS BARDZO DUMNY!!!