12. rocznica śmierci świętego Jana Pawła II

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się uroczysty apel związany z 12. rocznicą śmierci naszego wspaniałego Patrona - świętego Jana Pawła II. W związku z tym bardzo ważnym dla nas wydarzeniem postanowiliśmy na chwilę się zatrzymać, zadumać i powspominać postać, która nie tylko dla nas jest szczególnie ważna. Na czwartej lekcji zgromadziliśmy się wszyscy na korytarzu szkolnym gdzie Pani Dyrektor, mgr Jolanta Majkrzyk przywitała całą społeczność szkolną. Wspólnie zaśpiewaliśmy ulubioną pieśń Papieża Polaka - "Barkę" i obejrzeliśmy prezentację multimedialną wykonaną przez uczennicę klasy II gimnazjum - Mariolę Koper poświęconą naszemu wyjątkowemu Patronowi. Po obejrzeniu prezentacji klasa I Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcą, mgr Aleksandrą Płatek złożyła kwiaty w kąciku papieskim.

Święty Jan Paweł II odszedł do Domu Ojca w dniu 2.04.2005 r. ale w naszych sercach pozostanie na zawsze!